Daire Başkanı

İdari İşler Şube Müdürlüğü

IMAGE Mahmut ÇİÇEKLİ
Mahmut ÇİÇEKLİ, 1959 yılı doğumlu, ilk,orta öğretimini Diyarbakır'da tamamlamıştır. 1983 yılında zabıta memuru olarak göreve... Devam...

Satınalma ve İhale Şube Müdürü

Taşınır Destek ve Stok Şube Müdürlüğü

Tesisler Bak. ve Onarım Şube Müdürlüğü

IMAGE Fikret YAYAN
Fikret YAYAN, 1977 yılında Diyarbakır’ın Hazro ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Diyarbakır’da tamamladı. 1997 yılında... Devam...

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Görev Tanımı

Misyonumuz

Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin modern bakımlı bir binada yürütülmesi ve 24 saat esası itibariyle güvenliğinin sağlanması, hizmetin devamı için hizmet araçlarının her an hizmete hazır vaziyette bulunması, haberleşme hizmetlerinin sürdürülmesi, satın alınacak malzeme, hizmet alımları, yapım ve onarım işleri v.b. işler için gerekli alt yapıyı hazırlamak ve düzenli bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla gerekli tüm destek hizmetlerini vermek.

Kurumumuzda işinin uzmanı, teknolojiye ayak uyduran, değişime ve gelişime açık elemanlar ile kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanan bir daire başkanlığı olmak.

Vizyonumuz

Kurum işlevselliğine bağlı olarak teknolojik gelişmeleri takip etmek, bunları birim bünyesinde öncelikli hale getirmek ve ihtiyaçları eksiksiz karşılayan bir yapılanma.