DBB Kent Konservatuarı Yetenek Sınavı Sonuçları

1. SEDA KARAKOÇ: 96 BAŞARILI

2. SERKAN BAYRAM: 93,5 BAŞARILI

3. FERHAT SEVİM: 93,2 BAŞARILI

4. Yonca DERVİŞOĞLU 92 BAŞARILI

5. NURCAN BİLGİÇ: 90 BAŞARILI

6. ROZERİN ULUK: 88.3 BAŞARILI

7. HAKAN GENÇ: 86 BAŞARILI

8. FIRAT MERVAN GİZLENÇ: 85 BAŞARILI

9. MUHAMMET ENES ALTIN: 84 BAŞARILI

10. CEMİL ÇİFÇİ: 84 BAŞARILI

11. NEVİN KARADENİZ: 82,8 BAŞARILI

12. Asuman ÇAĞATAY 80,6 BAŞARILI

13. GÜLAN KAYA: 78,8 BAŞARILI

14. MEHMET KURT: 78,6 BAŞARILI

15. M. FERHAT ÇAKIRCA: 78 BAŞARILI

16. LAİK RUSTEM BALİN: 75,22 BAŞARILI

17. ÖZLEM TANRIVERDİ: 74,6 BAŞARILI

18. NURŞİN ASLANER: 71,2 BAŞARILI

19. SEVAL MEYRA AKBAŞ: 70,5 BAŞARILI

20. M. ÖMER ALTINTAŞ: 69,8 BAŞARILI

21. Kader YİĞİT 68,8 BAŞARILI

22. SERDAR BAŞIBÜYÜK: 68 BAŞARILI

23. ÖMER ÖZDEMİR: 67,45 BAŞARILI

24. Mustafa VAKİT 66,6 BAŞARILI

25. SERTAN GÜLER: 66 BAŞARILI

26. GÖRKEM ASLAN: 65,5 BAŞARILI

27. YUSUF AKYOL: 65,2 BAŞARILI

28. HELİN YAŞAR: 64 BAŞARILI

29. HASRET KARATAŞ: 64 BAŞARILI

30. MEHMET FATİH CANDAN: 63,25 BAŞARILI

31. DİYAR AYKAL: 63 BAŞARILI

32. İRFAN ALTINTAŞ: 62,6 BAŞARILI

33. BAHAR İZGİ: 62 BAŞARILI

34. YAĞMUR DAZ: 60.5 BAŞARILI

35. SEVGİ KARABULUT: 60 BAŞARILI

36. ALEV FİLİZ TEKİN: 60 BAŞARILI

37. SANİYE YOKUŞ: 60 BAŞARILI

 

1. YAĞMUR SUCU: 57,6 YEDEK

2. İREM NERGİS: 55 YEDEK

3. CEMİLE EREL: 54,8 YEDEK

 

1. SERAP ERDOĞAN: 49,8 BAŞARISIZ

2. VEJDİN ACAR: 40,7 BAŞARISIZ

3. BORAN SENCER: 37.3 BAŞARISIZ

4. ZEYNEP DAYAN: 31,6 BAŞARISIZ

5. ÜLFET GÖKAY: 25,8 BAŞARISIZ

6. Abdurrahman ORAK 0 BAŞARISIZ

7. Ayça KAFADAR 0 BAŞARISIZ

8. Cemal ÖZGÖREN 0 BAŞARISIZ

9. Evin ÇİFTÇİ 0 BAŞARISIZ

10. Fatma TURHAN 0 BAŞARISIZ

11. Furkan ADSIZ 0 BAŞARISIZ

12. Haşim ÇOŞKUN 0 BAŞARISIZ

13. Helin ERDOĞAN 0 BAŞARISIZ

14. İbrahim SEVİM 0 BAŞARISIZ

15. İrem SÜRLİ 0 BAŞARISIZ

16. İrfan FİDAN 0 BAŞARISIZ

21. Mazlum KURT 0 BAŞARISIZ

22. Merve KURU 0 BAŞARISIZ

23. Mine Eda DEMİR 0 BAŞARISIZ

25. Musa NARİN 0 BAŞARISIZ

26. Nafiye AZBOY 0 BAŞARISIZ

27. Nazım Gernas BABAOĞLU 0 BAŞARISIZ

28. Neslihan ARAS 0 BAŞARISIZ

29. Okan BAYHAN 0 BAŞARISIZ

30. Onur TOPALAN 0 BAŞARISIZ

31. Ömer Burak BİDER 0 BAŞARISIZ

32. Ömer YAŞAR 0 BAŞARISIZ

33. Ramazan CAN 0 BAŞARISIZ

34. Samet KAYMAK 0 BAŞARISIZ

35. Sayım OK 0 BAŞARISIZ

36. Süleyman ASAL 0 BAŞARISIZ

37. Umut İÇEN 0 BAŞARISIZ

48. Yıldırım KARAYER 0 BAŞARISIZ

39. Yıldız KAÇMAZ 0 BAŞARISIZ

40. Zehra ATEŞ 0 BAŞARISIZ

41. Sevgi KARABULUT 0 BAŞARISIZ

 

STÜDYO BÖLÜMÜ ELEME SONUÇLARI

 

1. Musa NARİN KABUL EDİLDİ

2. Ömer Burak BİDER KABUL EDİLDİ

3. Mustafa OĞUR KABUL EDİLDİ

4. Necdet ERDAĞ KABUL EDİLDİ

5. Mustafa ŞAHİN KABUL EDİLDİ

6. Murat OYANIK KABUL EDİLDİ

7. Emre YILDIRIM KABUL EDİLDİ

Stüdyo birimine başvuruda bulunan adaylardan yalnızca kayıt koşullarını karşılayan adaylar kabul edlmiştir.