Güzeloğlu'ndan sokağa çıkma yasağına uyan vatandaşlara teşekkür

Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, İçişleri Bakanlığının Covid-19 salgınını azaltmaya yönelik yayımladığı genelge kapsamında sokağa çıkma  yasağına uyan vatandaşlara teşekkür ederek, zorunlu olmadıkça kimsenin dışarı çıkmaması için çağrıda bulundu.

Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, İçişleri Bakanlığının Covid-19 salgınını azaltmaya yönelik yayımladığı genelge kapsamında 10.04.2020 Cuma günü saat 24.00'da başlayan ve 12.04.2020 pazar günü saat 24.00'da kaldırılan sokağa çıkma yasağına ilişkin bir açıklama yaparak yasağa uyan Diyarbakırlı vatandaşlara teşekkür etti.

Güzeloğlu açıklanmasında, "Dünyayı kasıp kavuran covid-19 salgınına karşı alınan önlemler kapsamında uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağı boyunca evlerinden çıkmayarak yasağa uyan ve bu süreçte sağduyulu davranan, hizmet etmekten büyük bir onur duyduğum Diyarbakırlı hemşerilerime, vatandaşımızın sağlığı, güvenliği zorunlu ihtiyaçlarının temini için çalışan bütün çalışma arkadaşlarıma, Vefa Sosyal Destek Guruplarına ve çalışan esnafımıza, en içten dileklerimle teşekkür ediyor selam ve saygılarımı sunuyorum. Sevgili hemşehrilerimin zorunlu olmadıkça evden çıkmamalarını rica ediyorum" dedi.